Reference

Why With Me?

REFERENCE

Poprosila jsem své bývalé či současné klienty, aby se s vámi podělili o své zkušenosti.

Kurz intenzivní přípravy

STANAG 6001 level 2

Kurz intenzivní přípravy

STANAG 6001 level 1

Kurz intenzivní přípravy

STANAG 6001 level 1

Romana K., Brno (Upper-intermediate English Course)

Po mnoha zkušenostech s řadou kurzů angličtiny mi až slečna Veronika ukázala, že výuka angličtiny neznamená pouze dělání cvičení z učebnice, nudné čtení a překlady a hlavně neustálé čekání, až na Vás zase přijde řada... To byl také důvod, proč jsem nikdy neměla motivaci, chodit do kurzu pravidelně. Prostě jsem to flákala. Až s Veronikou jsem se na angličtinu začala opravdu těšit a snažila se nevynechat ani hodinu. Ukázala mi, že výuku aj lze vést i zábavnou (herní) formou, která byla v mém případě efektivnější než sebedražší kurz. Nyní už požaduji jen tento typ výuky a doufám, že s Veronikou budu pokračovat dál :)

Kristýna R., Brno (Upper-intermediate English Course)

Hodiny se slečnou Papcunovou mi znovu vrátily chuť do studia angličtiny. Její přístup je přátelský a vstřícný, přitom velmi profesionální. Učivo vysvětlí přirozeně a srozumitelně. Můžu jen doporučit. :)

Katka G., Brno (Upper-intermediate English Course)

Paní lektorka je usměvavá a vtipná, na každou lekci pečlivě připravena, vč. vlastních materiálů. Výuka je zábavná, interaktivní a student se snadno naučí nová slovíčka i gramatiku. Konverzace probíhá formou osobních rozhovorů, vyprávěním a hodiny jsou doplněny poslechem. Výhodou byl také menší počet studentů ve skupině, který vás drží stále ve střehu.


Jan W., Vyskov (STANAG 6001 Level 1 Course)

Hodiny byly vedeny efektivně a zábavně, díky časté komunikaci v hodinách jsem si až s odstupem času uvědomil, že umím fráze, které jsem si individuálním přístupem lektorky zapamatoval. Udělal jsem obrovský pokrok v angličtině a určitě budu na podzim pokračovat ve zlepšování svých jazykových dovedností.

Petr D., Rousínov (STANAG 6001 Level 2 Course)

Slečna Veronika mě připravovala na STANAG 6001 z angličtiny. Nemyslel jsem si, že během pěti měsíců je to možné stihnout, ale společně jsme to dokázali. Přispěla k tomu především její na české poměry „nestandardní“ forma výuky – zábavná a vtipná.

Pavlína B., Rousínov (Pre-intermediate English Course)

Jsem velmi spokojená s přístupem lektorky Veroniky Davidové. Velmi oceňuji komunikaci v angličtině, rozvoj komunikačních dovedností, vstřícný a milý přístup v hodinách. Těším se na další semestr.

Václav R., Bucovice(Elementary English Course)

Na kurzu se mi nejvíce líbil přístup lektorky, časová flexibilita a kreativita. Zlepšil jsem si úroveň angličtiny, což bylo mým cílem. V hodinách nebyla nuda a učení byla zábava. Hodnocení lektorky: super :)

Jirka K., Ostrava (STANAG 6001 Level 3 Course)

Kurz byl pro mne velice přínosný díky tomu, že byl zaměřený přímo pro mou potřebu. Pomohl mi vypilovat gramatiku a rozšířit slovní zásobu. Velkou výhodou byla i emailová spolupráce.

Lektorka byla na výuku vždy připravená na 100%. Svým aktivním přístupem a nadšením mne motivovala k lepším výsledkům.

Aneta M., Vyskov (STANAG 6001 Level 2 Course)

Na kurzu se mi nejvíce líbil  styl výuky, jak byla angličtina vyučována. Vše bylo na 1*.  Lektorka: skvělá.  Moc, moc děkuju, že to se mnou vydržela až do konce! Je to lektorka s velkým L a všem bych ji chtěla doporučit. Dekuju za trpělivost :-)

Stanislav K., Vyskov (STANAG 6001 Level 3 Course)

Na kurzu se mi nejvíce líbila připravenost lekcí, studijní materiál a zábavná forma lekcí.  U lektorky bych ocenil profesionální přístup, snahu vždy poradit a flexibilitu.

Borek P., Oslavany (STANAG 6001 Level 1 Course)

Na kurzu se mi nejvíce líbila konverzace, poslechy, přizpůsobení hodiny dle aktuální situace. Hodnocení lektorky:  kompetentní, vysoké nasazení a komunikace i mimo vyučovací hodiny. V hodinách nebyla nuda a učení byla zábava. V kurzu jsem si zlepšil úroveň svoji angličtiny, což bylo mým cílem.

T. O., Vyskov (STANAG 6001 Level 2 Course)

Na kurzu se mi nejvíce líbila:

- lekce AJ zaměřené na zvládnutí STANAG 6001

- smysluplně podané lekce orientované na gramatiku

- použité studijní materiály

- trpělivost lektorky

- zkušenosti lektorky z praxe


Dle mé zkušenosti bych na daném kurzu nic neměnil (všechno bylo perfektní).


Zlepšil jsem si úroveň angličtiny, což bylo mým cílem; v hodinách nebyla nuda a učení byla zábava; důkladně jsem se připravil na zkoušku, což bylo mým cílem.

Stepan K., Nová Ves (STANAG 6001 Level 2 Course - Fast Track)

Na kurzu se mi nejvíce líbil  přístup vyučující Veroniky Davidové:), díky kterému jsme se nebáli mluvit, cokoliv říct, i když jsme tušili, že je to špatně. Rychle jsme ztratili strach z mluvení, což nám pomohlo k efektivnějšímu zlepšování.

Skvělý přístup !!

Michaela S., Drazovice (Pre-intermediate English Course)

Celkově se mi hodiny moc líbily. Je super, že se lektorka hned nenechala přemluvit do mluvení v češtině, ale její snaha vede spíše vysvětlit danou situaci v angličtině.

Copyright @ All Rights Reserved