Extra kurzy

EXTRA KURZY

Join Us!

S RADOSTÍ NA...

EXTRA KURZY

Kromě kurzů, které jsou již vypsané v hlavní nabídce, nabízím svým studentům také něco extra. Dnešní doba je hodně uspěchaná, a tak chápu, že se někomu nechce ztrácet čas dojížděním na lekce do učebny a chce být co nejvíce efektivní. Time management :)


A proto jsem pro Vás připravila několik extra kurzů, které tyto požadavky splňují.


A pro ty, kteří by se rádi naučili o něco méně známý jazyk, připravuji kurz nizozemštiny!

No Wasting Time!

EXTRA KURZY

SKYPE TM LEKCE


Pro koho jsou lekce určeny:

Lekce angličtiny přes SkypeTM jsou v poslední době dosti v oblibě. Je to dáno dobou, lidé nechtějí ztrácet čas dojížděním na lekce do učebny. A také je to pohodlnější. Vše má ale své výhody a nevýhody. Je na vás čemu dáte přednost.


Výhody výuky přes SkypeTM:

 • žádné dojíždění - výuka probíhá u PC s headsetem (pokud už nejsou reproduktory a mikrofon zabudovány přímo v PC) a kamerou přímo ve Vaší kanceláři, doma či kdekoliv jinde v dosahu internetového připojení.
 • flexibilnější časové plánování výuky - student i lektor se na rozdíl od pevně daných kurzů většinou snáze domluví na čase výuky (např. 30 min. výuky během obědové pauzy či před začátkem pracovní doby).
 • volba počtu lekcí dle potřeby - na rozdíl od pevně navržených kurzů angličtiny je zde možnost zvolit si požadovaný počet lekcí. Cena se stanovuje podle počtu vámi zvolených lekcí. Pokud si tedy potřebujete vypylovat pouze některý jazykový problém či se připravit na pohovor v anglickém jazyce, SkypeTM lekce jsou ideální volba.
 • volba časového rozsahu jednotlivých lekcí a týdenní frekvence - na výběr máte z lekcí v délce 30 min., 45 min. či 60 min. Frekvenci jednotlivých lekcí za týden si můžete také vybrat přesně podle všich potřeb.


Nevýhody výuky přes SkypeTM: 

 • úroveň pokročilosti - výuku anglického jazyka online formou doporučuji pro studenty na úrovni Intermediate a výše. Tento typ výuky je vhodný na dopylování určitých jazykových dovedností či přípravu na zkoušku nebo na komunikační lekce. Pro studenty nižších úrovní, kteří potřebují zdokonalit základní znalosti cizího jazyka, doporučuji klasickou výuku v učebně, kde mám k dispozici tabuli a jiné pomůcky jako např. kartičky aj., které porozumění studentů usnadňují.
 • nutnost internetového připojení a SkypeTM účtu - i když to už v dnešní době snad takový problém není.


Termín výuky:

kdykoliv dle domluvy


Místo výuky:

online


Počet lekcí:

dle domluvy


Cena jednotlivých lekcí:

30 min. = 250,-

45 min. = 380,-

60 min. = 450,-

FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH (FCE)


Pro koho je kurz připraven:

Pro všechny, kteří chtějí či potřebují certifikát ověřující jejich znalost anglického jazyka např. kvůli studiu v zahraničí či své práci.

 

Zaměření kurzu:

 • kurz vás připraví na všechny dovednosti zkoušky FCE -  lektorka vám podrobně vysvětlí, jak k jednotlivým   dovednostech přistupovat, abyste je skvěle zvládli. Obdržíte pomocné kartičky, se kterými můžete během kurzu pracovat, abyste si co nejdříve osvojili techniky úspěšného řešení daných úkolů v každé z dovedností.
 • v hodinách budeme věnovat čas především zvládnutí aktivních dovedností - listeningu a speaking. Budeme nacvičovat přesné techniky k úspěšnému zvládnutí ústní částí - představení se, argumentaci, srovnávání, kontrastování apod. Naučíte se vhodné fráze, jak zapojit svého partnera u zkoušky, či naopak se dostat ke slovu, atd. Při nácviku poslechu budeme také samozřejmě věnovat pozornost všem technikám.
 • na úspěšné zvládnutí dovednosti psaní budete připraveni částečně v hodinách - lektorka vám vysvětlí, co je od vás na zkoušce požadováno, co se u jednotlivých stylů psaní hodnotí a dostanete také vzorové odpovědi na jednotlivé styly.  Další část této přípravy tvoří vypracování domácích úkolů na různá témata a následným feedbackem od lektorky.
 • k dovednosti čtení obdržíte nejen vysvětlení technik čtení a řešení úloh, ale také pravidelné domácí úkoly, při kterých si techniky čtení nacvičíte a osvojíte.Části zkoušky FCE:

V roce 2015 došlo ke změně u všech zkoušek  Cambridge. Části Reading a Use of English byly sloučeny a v současné době se tedy zkoušky skládají ze 4 částí. Zkoušku je také oproti několika let zpět možné vykonat hned několikrát během roku. Další novinkou je možnost vypracovat celou zkoušku na PC.

:

Termín výuky:

dle domluvy


Místo výuky:

Vyškov/Slavkov u Brna


Počet lekcí:

dle domluvy  na základě individuálního požadavku a předběžného termínu zkoušky zájemce


Cena kurzu:

dle  počtu lekcí vycházejícího z požadavku


DOVEDNOST

ČAS K DISPOZICI

ZNÁMKA

POČET ČÁSTÍ

POČET OTÁZEK

CO OČEKÁVAT?

Reading & Use of English

1 hodin 15 minut

40 % celkové známky

7

52

(zhruba 2 200 slov k přečtení celkem)

Články z novin a časopisů, úryvky z knih (fikce i non-fiction), propagační i informativní materiály.

Writing

1 hodina 20 minut

20 % celkové známky

2

2

(1. otázka: povinně vypracovat dané zadání;

2. otázka: možnost vybrat si ze tří možností zadání)

Zadání typu: článek, e-mail, výklad, dopis, report, recenze.

Listening

zhruba 40 minut

20 % celkové známky

4

30

Monology: odpovědi ze záznamníků, programy z rádií, zprávy, veřejná oznámení, příběhy a anegdoty, přednášky a rozhovory;

nebo také interaktivní mluvčí: konverzace, interview, diskuze, hry z rádií.

Speaking

14 minut/dvojici kandidátů

20 % celkové známky

4

-

Musíte hovořit: sami, se zkoušejícím a také s dalším kandidátem.

NIZOZEMŠTINA:  Beginner - základy jazyka

 

Pro koho je kurz připraven:

Pro všechny, kteří se chtějí naučit méně známý jazyk - nizozemštinu. A pokud ovládáte například základy němčiny či angličtiny, půjde vám to téměř samo :).


Zaměření kurzu:

 • v kurzu se budeme věnovat základům jazyka tj. osvojení si základů gramatiky nizozemštiny, konverzacím, poslechu a psaní.
 • každou lekci budeme určitý čas věnovat různým konverzačním tématům jako např. rodina, cestování, práce, hobby apod., kde si studenti aktivně procvičí naučené obraty a slovíčka.
 • kromě konverzace v daném jazyce budeme se studenty poslouchat  CD k učebnici Taal Vitaal Nederlands voor Beginners a jiný poslechový materiál (rozbory aktuálních témat např. v rádiu), díky kterým se  studentům dostane do ucha každodenní nizozemština.
 • součástí kurzu bude i vypracování domácích úkolů studenty na dané témata,  ke kterým poté obdrží feedback.
 • pro zpestření budou lekce osvěženy kulturními  postřehy ze života v Nizozemí, včetně ochutnávky tradičních pokrmů či nápojů :).


Učebnice a doplňkové materiály k výuce:

 • učebnice: Taal Vitaal Nederlands voor beginners,  De Delftse Methode Nederlands voor buitenlanders.
 • poslechový materiál: CD k učebnicím a další.


Termín výuky:

dle domluvy


Místo výuky:

Vyškov


Počet lekcí:

dle domluvy  na základě individuálního požadavku


Cena:

dle  počtu lekcí vycházejícího z požadavku


Copyright @ All Rights Reserved