Obecná angličtina

OBECNÁ ANGLIČTINA

Join Me!

S RADOSTÍ NA...

OBECNOU ANGLIČTINU

Ať už jste úplný (věčný :)) začátečník nebo už základy angličtiny ovládáte, věřím, že na mém blogu najdete spousty užitečného materiálu. Dávám si záležet na tom, abych potěšila začátečníky, kteří často hledají odvahu s angličtinou začít, ale i ty pokročilejší, kteří se touží posunout ještě dál.


Tipy, jak si zdokonalit angličtinu, cvičení na rozšíření slovní zásoby nebo  jiné pomůcky...a mnohem více... na mém blogu. Tak mrkněte!


Věřím, že Vás pomůcky a rady na mém blogu zaujaly. Chcete se ale zdokonalit v angličtině pod vedením lektora, který by Vás nasměroval správným směrem a pomohl Vám dosáhnout vytyčeného cíle?


Stačí si jen vybrat úroveň kurzu a vrhnout se na to!

KURZY OBECNÉ ANGLIČTINY

Get Started!

Elementary English: Obecná angličtina


Pro koho je kurz připraven:

Kurz je určen pro začátečníky, kteří s angličtinou zatím příliš do styku nepřišli, ale rádi by to změnili.   Nebo to už několikrát zkoušeli, ale pokaždé je něco odradilo.


Zaměření kurzu:

 • během výuky se věnuji zejména komunikačním dovednostem, tj. poslechu a mluvení. U začátečníků je jeden z největších "problémů" ostych z mluvení -  a to kvůli chybám.  Ukáži vám, že se nemáte čeho bát a že i nový cizí jazyk se dá naučit hravou formou.
 • postupně budeme nabalovat slovní zásobu podle různých okruhů, např. cestování, můj dům, moje rodina, zaměstnání, lidé apod.
 • základy gramatiky učím při diskuzích na výše uvedená témata, a to proto, aby si studenti co nejpřirozeněji osvojili základy anglické gramatiky.  Gramatika není probírána zvlášť na nudných cvičeních, tak to baví málokoho.
 • každý týden rozdávám studentům homework na určité téma (psaní). I když  málo z nás má domácí úkoly rád, je to způsob, jak si i doma najít chvilku a strávit ji s angličtinou.   
 • i čtení je skvělý způsob, jak si rozšířit slovní zásobu.   Zpočátku vás jako začátečníka budu ale spíše nabádat k poslechu a mluvení, abyste si angličtinu osvojili co nejrychleji. Čtení můžete přidat, až se budete cítit jistěji a nějaký ten základ už budete mít.


Termín výuky:

03. 02. 2020 - 19. 06. 2020.

Výuka probíhá ve Slavkově u Brna každou středu 16:30-17:30.


Místo výuky:

Vyškov i Slavkov u Brna


Počet lekcí:

19 lekcí v délce 60 min. Výuka probíhá 1 x týdně v délce 60 min. (Slavkov u Brna)


Cena kurzu:

4 750,- (Slavkov u Brna

Intermediate English: Komunikace v angličtině


Pro koho je kurz připraven:

Kurz jsem připravila pro ty, kteří již dostatečně hravě zvládají základy anglického jazyka a rádi by se posunuli ještě dál.  


Zaměření kurzu:

 • v našich společných hodinách  budeme konverzovat na zajímavá temáta a některá z nich doplňovat i o poslech. Tyto společné lekce budou hodně interaktivní.  Na této úrovni již máte určitou pasivní slovní zásobu - jsou to slovíčka, slovní obraty či fráze, které jste se někdy učili, ale z důvodu nepoužívání je zapomínáte. Takže kromě rozvíjení nové slovní zásoby bude také "dolovat" tu "starou" slovní zásobu.
 • gramatické obraty a jevy  budou opět rozebírány v celkovém kontextu - např. v článcích, poslechu apod. Do stávajícího gramatického základu budeme začleňovat i nové gramatické jevy, které obohatí vaši slovní zásobu a umožní vám snáze a lépe se v anglickém jazyce vyjádřit.
 • kromě klasických rozhovorů se  budeme pouštět i do jiných útvarů jako např. prezentace, vyjadřování vlastního názoru a argumentace, apod.
 • každý týden dostanou studenti homework na určité téma (částečně psaní v kombinaci s mluvením). I když  málo z nás má domácí úkoly rád, je to způsob, jak si i doma najít chvilku a strávit ji s angličtinou.     Homework  bude poté prezentován v hodině, kde budeme všichni společně diskutovat na dané téma. U domácích úkolů kladu větší  důraz na následnou komunikaci v hodině než samotné psaní.
 • i čtení je skvělý způsob, jak si rozšířit slovní zásobu.   Určitě vám ráda doporučím publikace či online články, kde můžete na své slovní zásobě zapracovat. Na této úrovni už určitě zvládnete i zahraniční film v anglickém znění (BEZ ČESKÝCH TITULKŮ!).


Termín výuky:

03. 02. 2020 - 19. 06. 2020.


Místo výuky:

dle poptávky


Počet lekcí:

dle poptávky


Cena kurzu:

dle poptávky

Upper-intermediate English: Komunikace v angličtině


Pro koho je kurz připraven:

Kurz je určen pro ty, kteří už anglicky umí celkem dobře a rádi by uměli fakt dobře. :)


Zaměření kurzu:

 • v hodinách budeme mluvit, mluvit a konverzovat na různá zajímavá témata. Na této úrovni už jde o udržení si získaných znalostí a  jejich doplnění více specifickými či odbornějšími výrazy. Vě většině situací byste pak už měli být schopni bez sebemenších pochybností vést dialog na užší téma či v anglickém jazyce pohotově reagovat.
 • oživíme získanou pasivní slovní zásobu.
 • gramatické obraty a jevy  budou rozebírány v celkovém kontextu - např. v článcích, poslechu apod. Do stávajícího gramatického širokého základu budeme začleňovat i nové, specifické gramatické jevy, které obohatí vaši slovní zásobu.
 • kromě klasických rozhovorů se  budeme pouštět i do jiných útvarů jako např. prezentace, vyjadřování vlastního názoru a argumentace, reklamace, vyjednávání, apod.
 • každý týden dostanou studenti homework na určité téma (částečně psaní v kombinaci s mluvením). I když  málo z nás má domácí úkoly rád, je to způsob, jak si i doma najít chvilku a strávit ji s angličtinou. Homework  bude poté prezentován v hodině, kde budeme všichni společně diskutovat na dané téma. U domácích úkolů kladu větší  důraz na následnou komunikaci v hodině než samotné psaní.
 • i čtení je skvělý způsob, jak si rozšířit slovní zásobu. Určitě vám ráda doporučím knížky či online zdroje, kde můžete na své slovní zásobě zapracovat. Na této úrovni už určitě zvládnete i zahraniční film v anglickém znění (BEZ ČESKÝCH TITULKŮ!).


Termín výuky:

03. 02. 2020 - 19. 06. 2020.


Místo výuky:

Vyškov/Slavkov u Brna


Počet lekcí:

dle poptávky


Cena kurzu:

dle poptávky

Copyright @ All Rights Reserved